19 Ekim 2011 Çarşamba

Bu yaşananların hepsi senin suçun şehit babası... !Özür dilerim ama asıl suçlu sensin şehit babası..  Her şeye vatan sağolsun deyip, evine gelen devlet yetkilisi için o haldeyken bile evindeki en temiz, en yeni kıyafetlerini giyersen..
haykırmazsan içinde ki nefreti..
iki yüzlü davranırsan..
şehit evladının hesabını sormazsan,
iyi niyetini, vatan aşkını çok daha süistimal edecek bu adamlar şehit babası...

"Biz vatanı satsak, apo'yu özgür bıraksak ve aynı apo gelip yine bizim kendi oğullarımızı şehit etse dahi nasıl olsa bu babaların içi milliyetle, vatanla, bayrakla dolmuş taşmış; yine vatan sağolsun diyeceklerdir" dedirtme onlara şehit babası...

Bu milletin asıl sahibi sensin şehit babası. İçine akıtma o gözyaşlarını. Bırak mermi yap o her bir damlayı beyinlerine sık o yöneticilerin şehit babası.. Biliyorum ülkenin yarısı onlardan ama, gözyaşlarınla onların kafalarında ki örümcek ağlarını temizleyebilirsin şehit babası..

Böyle yönetilen, teröristlerin dağdan indirilip yedirilip içirilip üstü açık otobüsle apo posterlerinin arasına gönderilen, misliyle alınacaktır, hesabını vereceğiz gibi kuru laflarla kendi yüzde 50 sinin ağzına bir parmak bal çalan insanlar(!) tarafından yönetilen böyle vatanın amk de, "Hesap Sor" şehit babası !!! Haykırırcasına ağla şehit babası !

Bu vatanın asıl sahipleri sizsiniz, siz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar

Yorumlar