20 Ocak 2011 Perşembe

Dünyanın En İyi Yengesi (Yenge D’Or Bonanza)

Leo messi deyince akla hep futbol, barcelona, arjantin vs gelse de bu adam maçtan sonra sevincini kiminle paylaşıyor, güney amerika 2010 da kimin omzunda ağladı, xavi ve iniesta'yı geçip dünyanın en iyi futbolcusu oldugunda bu gururu kiminle birlikte yaşadı? Yani dünyanın en iyi yengesi kim ?

Antonella Roccuzzo diye bir abla. Abla dediğime bakmayın daha 22 yaşında ama bizde saygı büyük. Arjantinli o da. Hatta Messi'nin doğup büyüdüğü köyünden. Rosario'dan. Hayır öyle süpermodel falan değil. Hatta WAG ilk 100 listesinde bile yok. Diet uzmanı olmak için okuyor. Alttan dersi varmış ve okulu bitmiyormuş gibi söylentilerde var. Çocukluklarından beri arkadaşlar. Çünkü yengemiz Messi'nin kuzenin arkadaşı. 5 yaşından beri messi, kuzeni ve antonella abla buluşup evcilik neyim oynuyorlar.

Herkes biliyor ki Barelona daha çocukken kopardı Messi'yi köyünden. Barcelona şehrine getirdi. Görüşemez oldular. Her fırsatta kaçıp ülkesine gidip tatilini orada geçiyor Messi. Sebebi bu yüzdenmiş. Hatta bir dönem magazin haberlerinde vardı Messi neden her tatilde köyüne gidiyor diye. İşte sebep.

2009 da bir festivalde kaynamaya başlamışlar ve romantik anlar sonucu Antonella ablamıza Yengelik şensölyeliğini vermiş Messi. O günden beri de mutlu bir birliktelikleri varmış. Önce saklama gereği duymuşlar daha sonra köylerinden İspanya ya bir uçuş sırasında bolca fotografları cekilmiş ve o zamandan beri artık gizlememeye başlamışlar. Kızın annesi ile messinin annesi iyi anlaşıyorlarmış. e tabi para gani. Artık Şubat'ta evlilik planlanıyormuş. Messi'nin işi ve çevresinin genişliği nedeniyle aile arasında olacakmış. Hadi Hayırlısı

Ertem Şener Abime selam eder, Messi ve Yengeye Allah tamamına erdirsin derim.


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar

Yorumlar